Reklam Ver

Reklam Avantajları

Ana Sayfada size özel manşet olarak görsel ve yazılı ayrı bir tanıtım ve ayrıca kategorilerde detaylı tesis tanıtımı

Tesis bilgilerinizi 7/24 kontrol edebilme ve güncelleme imkanı (oda fiyatı, resim, video, özellik, harita ve iletişim bilgileri)

Sınırsız resim , sınırsız video ve sınırsız tesis özelliği ekleyebilme

Tesisinize yapılan kullanıcı yorumlarını teyit edip onaylaya bilme ve cevabınızla birlikte yayınlayabilme imkanı

Potansiyel müşterilerinize doğrudan mesaj gönderebilme imkanı

Sitemizi ziyaret eden tercihini henüz yapmamış, binlerce yeni tatilcinin tesisinize ve bilgilerine reklamınızı sayesinde kısa sürede ulaşabilme imkanı

Reklam verdiğiniz tesisinizin her gün ziyaretçiler tarafından kaç defa tıklanarak ziyaret edildiğini ve incelendiğini takip ederek reklam verimliliği kontrolü yapabilme imkanı

Reklam Fiyatı

Reklam ücretini ödemeden önce, Tesisinizin görsel ve yazılı tüm özellikleri hazırlanarak yayınlanmaya başlanacak ve ödeme yapmadan önce reklamınızınyayın durumunu görme imkanınız olacaktır.

Tesisler için 1 yıllık reklam bedeli ücretleri

Otel-Butik Otel(10 Oda ve Üstü)   : 1.000.00-TL
Otel-Butik Otel(10 Odaya Kadar)  :750.00-TL
Pansiyon(5 ila 10 Oda Arası) : 500.00-TL
Pansiyon(5 Oda’ya Kadar) : 250.00-TL
Restaurant : 750.00-TL
Lokanta-Cafe : 300.00-TL
Ufak Esnaf : 100.00-TL

Tüm tesisler için reklam yenilenmesinde her yıl indirim uygulanmaktadır.

√ Reklam vermek istediğiniz Tesisiniz için ,Tesisinizin türünü belirterek reklam konulu mailinizi webmaster@kiyikoy.gen.tr mail adresine gönderiniz.

4 Yorum Reklam Ver

 1. Aysen Ucur diyor ki:

  Sayin Bahattin Bey,

  benim adım Ayşen Uçur ve ben trivago.com.tr firmasının Online-Pazarlama bölümünden sorumluyum. Trivago, otel fiyatı karşılaştırması için bağımsız bir arama motorudur. Bu arama motoru dünya çapındaki 600.000’den fazla otelin fiyatini 160`dan fazla rezervasyon sitesi üzerinden karşılaştırmaktadır.

  Sayfanız yaptığım değerlendirmeler sonucu dikkatimi çekti ve sitenizi inceledim. Kiyiköy hakkinda tarihcesi,dogasi, ekonomik durumu, esnaflari kisacasi “Bütün Yönleriyle Kiyiköy „ ile ilgili bilgi sahibi oldum ve sitenizi cok begendim. Sitenizin konusunu trivago için ilgi çekici bulmamın nedeni ise sitenizi ziyaret edenler hem Kiyiköy ile ilgili bilgi edinebilecekken ,ayni zamanda bu bölgelerdeki uygun otel kosullarına da ulaşabileceklerdir. Eğer bu konu sizin de ilginizi çekerse, trivago ekibi olarak sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.

  Sayfanızda bizi önerme konusuna gelince, anasayfanizda yer alan“ Kiyiköy Tanitim „ kismi icin bir textlink in uygun olacabileceğini düşündük.Tabiki makul bir sabit ücret ile bu link bağlantısı için desteğimiz olacaktır. İlgilenirseniz textlink hakkında size detaylı bilgiler verebilir ve bu konuyu örneklerlerle size açıklayabilirim .Ayrintılı bilgi için www,trivago.com.tr linkini tıklamanız yeterli olacaktır.

  En yakın zamanda sizden olumlu bir haber almak dileğiyle,

  Saygılarımla,
  Aysen Ucur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>