Kıyıköy Evleri(Satılık Villalar)

kiyikoy_tatil

Doğanın Kararınca, Kendinize ve Neslinize Ait Bir Yaşam
Bastığınız her karış toprağında, gördüğünüz her köşesinde yüzyıllardan kalma bir tarihi barından Kıyıköy,her daim İstanbul’un metropolitan yaşantısından fırsat buldukça uzaklaşmak isteyerek doğayla başbaşa kalmak isteyenlerin vazgeçilmez bir adresi olmuştur.
İstanbul’ a olan yakınlığı ile her geçen gün doğasını keşfetmeyi arzulayanlara bir yenisini daha ekleyen şirin balıkçı kasabası Kıyıköy, 2008 yılının son çeyreğine girildiğinde Kıyıköy müdavimlerinin heyecanlanmasına neden olan Kıyıköy Evleri projesi ile tanışmış ve 2010 senesinin ortalarında yaşanan heyecanların mutluluklara dönüşmesine ev sahipliği yapmıştı.
Kıyıköy Evleri, başta karaca,sansar ve tavşan olmak üzere kendine özel bir ekosistem barındıran ve Trakya’nın tek karaçam meşceresine sahip olan bir tabiat alanın içine kurularak, ev sahiplerine ve çevresindeki dostlarına dört mevsimi dolu dolu yaşatmayı fazlasıyla başarıyor.
Kıyıköy evleri 3 odadan oluşan 140 metrekarelik ve 4 odalı 190 metrekarelik şık ve otantik tasarımlarıyla, şöminenizin başında pencerenizden izleyeceğiniz doğa ile bütünleşmenize olanak sağlarken, aklınızı “şu an gerçekten İstanbul’un yanı başında mıyım?” sorusunun kurcalamasına neden oluyor.
Anlaşmalı bankalar tarafından sağlanan kredi seçenekleri ile sahip olabileceğiniz Kıyıköy Evleri için;(212) 343 90 11’den detaylı bilgi alabilirsiniz.

9 Yorum Kıyıköy Evleri(Satılık Villalar)

 1. Oğuz diyor ki:

  5-12 ocak tarihleri arasında 2 günlük rezervasyon yaptırmak istiyorum.fiyat verebilir misiniz?

 2. aslı diyor ki:

  arkadaşlar bilgi vermek istedim. iletişimdeki numarayı aradığınızda bu evlerin satılık olduğu söyleniyor.

 3. Turpault Nicolas diyor ki:

  Hello,
  Hello I’m a french living in Bulgaria. I can’t read turkish, but it seems that this page contain an announce for a vacation rental. If it’s right, could you tell me more about it ? Is it an appartment ? How much is it? Can I see pictures ? I will be in Kiyikoy next week the 23th april with my wife and my son to spend holidays.
  I’m waiting for your reply.
  Best regards.
  Nicolas

 4. leman diyor ki:

  2 kişilik oda fiyatı hakkında bilgi verebilirmisiniz

 5. mecit diyor ki:

  iyi çalışmalar 2 günlük eşyalı ev kiralamak istiyorum sizden ricam fiyat ve istanbuldan ulaşımı nasıl saglıyorsunuz..teşekkürleer

 6. Aysegul Ilgaz diyor ki:

  Gunluk kırası ne kadar evlerin? Kaç kişi kalabiliyor en fazla? Evin konumu ve içinin fotoğraflarını nereden görebiliriz?

  teşekkürler.

 7. Ceylan diyor ki:

  Adamlar yukarıda Satılık Villalar yazdığı halde halen kirası ne kadar diye soran angutlar mevcut :)

 8. Anonim diyor ki:

  Merhaba, sanırım blogunuzda tarayıcı uyumluluk sorunları olabilir.
  Firefox’taki blog sitenize baktığımda iyi görünüyor, ancak Internet Explorer’da açtığınızda,
  bazıları örtüşüyor. Sadece sana hızlıca başkan vermek istedim!
  Bundan sonra harika blog!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>