Kıyıköy Belediyesi

kiyikoy_belediyesi

Kıyıköy,Kırklareli İl merkezine 94 km,bağlı olduğu Vize ilçesine 36,Tekirdağ’ın Saray ilçesine 29 KM uzaklıktadır. 2007 yılı nüfusu 2.220’dir.Kıyıköy Belediye’sinin 3 adet mahallesi bulunmaktadır.1986 yılında kurulan beldenin 2009 yılı bütçesi 1.500.000 TL’dir.Kıyıköy Beldesinde sağlık hizmetlerini sağlık ocağı sunmaktadır.

Kıyıköy Belediye Başkanı
Ahmet Bora

Kale Mahallesi Muhtarı
Ender Sevinç

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı
Oğuz Yavuz

Güven Mahallesi Muhtarı
İsmail özen

Kıyıköy Belediyesi Personeli

Mali Hizmetler:Ali İhsan Yaşar GÜVEN
Yazı İşleri:Recep DOĞRUK
Fen İşleri:Gürkan BAYRAM
Bilgi İşlem:Sinan SEVGİ
Zabıta:Bahadır BORA
Sekter:Necdet UCA

Kıyıköy Beldiyesi Araçları

Makam Aracı: 2 Adet
Zabıta Aracı : 1 Adet
Halk Otobüsü:3 Adet
İş Makinası:1 Adet
İtfaiye Aracı:1 Adet
Çöp Kamyonu:1 Adet

13 Yorum Kıyıköy Belediyesi

 1. sule selanikli diyor ki:

  ben anadan babadan trakyali olarak burdan ricam lutfen elinizden geldigince tum trakyalilari bu toprak satma islerinde uyarin turkiye ustunde cok kotu oyunlar oynaniyor tum anadolu trakyaya goc edecek oralar issizlastirilip amerikaya israile satilacak bolunecek tayyibi cilgin projesi iste buna hizmet ediyor trakya karis karis tayyip yandaslari tarafindan satin aliyniyor acin gozunuzu artik

  • Erdem Moralı diyor ki:

   Selanikli,seni bu topraklara Yunan vahşetinden selanikten alıp getiren ve Anadolu trakyayasına yerleştiren biziz.Şimdi kalkmış bizi oralara sokmamaları için birilerine yalvarıyorsun.Biz geliyoruz sende yunanistana git.Çünkü sen oralısın biz buralıyız.Yazık sana ve aklına.
   Ben Malatyalı’yım bir gün yolun düşerse gelde bir yemek üstünede bir bardak sıcak çay ısmarlıyayımda kalbin ısınsın ve anadolu insanını daha iyi tanı.

 2. bay bora diyor ki:

  sayın belediye yetkililerikonaklama kısmından işletme ruhsatı olmayan ne maliyeye nede belediyeye bir kuruş vergi vermeyen yerler sizin sitenizde sizin tarafınızdan kıyıköyde konaklanacak yer olarak reklam ediliyo öbür taraftan yıllarca bu işi yapan devlete vergisini belediyeye vergisini ödeyen kuruluşlar bu siteye hiçbir şekilde konulmamış bu neyin mantığı bana açıklarmısınız sizin göreviniz kaçak iş yerlerini kapatmak sizin yaptığınız gibi reklamı nı yaparak adama haksız kazanç sağlamak değil bu işi yapacaksanız adam gibi yapın yapmazsanız birileri çıkar bu yapmış olduğunuz hatayı düzeltir.bu arada bu olay burada kalmayacak gerekli mercihlerede gidecek .DEVEDEN BÜYÜK FİL VAR

 3. Arzu diyor ki:

  Haftasonu Kıyıköydeydik. Çok güzel bir yer. Tüm esnaftan çok memnun kaldık. Sadece Atatürk Parkı kafesinde çalışanlar oldukça saygısız ve terbiyesizdiler. Atatürk’ün isminin kullanıldığı bir kafade böyle çalışanların olması oldukça üzücü.

 4. bekir karaman diyor ki:

  kıyıköye 2. kez gittim, ilki geçen yıldı, ozaman bir geçn boğuldu, kimse müdahale edemedi. görevlilere çıkıştım neden bir kurtaram botunuz veya jet skiniz yok diye. bu sene bir kaç arkadaş gidellimi dedi. ben yok dedim fakat ısrar ile gidelim dedim. bu sene yine sıkıntılarla dolu bir kıyıköy maceremız oldu. esnaftan çok şikayetciyim. yolunacak kaz gözüyle bakıyorlar. sevlet plajında esnaf tam gözünü karatrmış. köyün giririşinde tarihi geçide girmeden hemen sağda büfede kahvaltı yapmak istedik esanfın suratsızlığından geri çıktık. adam bize çay vermedi dediki personel gelsin öyle verelim. büfe sahibinin verdiği cevap bu. az daha kavga edecektim. neyse aşağı indik aşağda ormanlık alana girişte derenin üzerindeki köprüyü geçer geçmez heman sağda yine büfeden 2 adet bir litrelik meyve suyu aldık. hemen yanına masa koymuştu. masalara oturduk kahvaltımızı serdik, yanımıza biri geldi, masa kirası istedi. arkdaş meyve sularını sizden aldık kahvaltı yapmaya çalışıyoruz dedik. masalar kiralık dedi. 10 tele verdik. anlıycanız oranın esnafı oraya gidenleri yolunacak kaz gibi bakıyorlar. ne kopartırsam kar.. benim son gidişimdi. dahada kıyıköye gitmemmmm.. kıyıköy benim için bitmiştir…

 5. bekir karadeniz diyor ki:

  Kıyı köyün metini çok duydum güzel yer doğası,denizi diye ama insanının bu kadar yobaz olduğundan bahsetmemişlerdi.
  Ailem ile Bayramın son iki günlük tatili değerlendirmek için gittim. sahile yakın ‘İlyas babanı yeri’ diye özel bir kamp alanına gittik çektik arabamızı yerleştik biri geldi, 10 TL yer parası istedi verdik, aynı adam bir sonraki gün geldi 30 TL daha istedi bu ne parası dedik gündüz 10 TL, gece 10 TL imiş 2 gün kalırsak 40 TL imiş resmen insanları kandırıyorlar birde WC lere (kendilerine ait) çocuklara bile kişi başı 1 TL alıyorlar tabiki parayı vermedik tartışma çıktı. Adam bana bıçak çekti tehdit etti olay büyüdü jandarma geldi karakola gittik şimdi mahkemeliğiz. Ailece burnumuzdan geldi. Gittiğime bin pişman oldum. Köy esnafı derseniz hepsi birbirinden ilgisiz ve burnu havada karınları çok doymuş, o toprakları siz hak etmiyorsunuz.

 6. lutfiye diyor ki:

  Kıyıköy tam bir hayal kırıklığı.Trakyalıyım ve hiç bu kadar soğuk hiç bu kadar çıkarcı ve misafir sevmez trakya insanıyla karşılaşmamıştım.İlçenizde yabancı istemiyorsanız pansiyon açmayın girişe de ‘misafir kabul edilmez’yazın.

 7. veysel diyor ki:

  bayram tatilinde ordaydım aile pansiyonunda kaldım hatta çok menmum oldum çünki bir pansiyon değil sanki kendi evim gibi rahat hissettim kendimi reklam gibi olacak ama olsun ben yinede pansiyon ismini buraya yazacağım iyi olanı herkes görsün.evet bazı yorumlardada okudum hakketen insana yolunacak kaz misali bakıyorlar.ya arkadaş domates kilosu 3 tl nerde görülmüş nereden gelirse gelsin bu fiyata satılmaz insaf BELDE BELEDİYE DİYE İNSANLARDA BİR RAHATLIK PARAYI PANSİYON İŞLETEREK KAZANIYORLAR ÜRETMEK YOK KARDEŞİM TRAKYA BURASI MAHSUL ASIL BURADAN İSTANBULA ÇIKAR PAZAR KURULUYO PAZARA MAMÜL İSTANBULDAN GELİYO BU NASIL BİR MANTIK BELEDİYENİN HANGİ PARTİ OLDUĞUNA DEĞİL BAŞINDA BULUNAN ZİHNİYETE BAKMAK LAZIM BURASI EL KADAR BİR YER DENETLEME YOK NİZAM YOK İNTİZAM YOK BAŞINA BUYRUK HERKES NE KOPARIRSAM KAR DİYOR .

 8. veysel diyor ki:

  BEN BURAYA ISRALA GİDECEĞİM VE GİTMEYE DEVAM EDECEĞİM HER SEFERİNDE EKSİK OLANLARI HER TARAFTA YAZACAĞIM BELKİ BİR ŞEYLER DEĞİŞTİREBİLİRİM UMUDU İLE YOKSA İNSANLARI KENDİ HALİNE BIRAKIRSAN KOYUN SÜRÜSÜ GİBİ BİRBRİLERİNİ İZLERLER İLERLEDİK SANIRLAR AMA KENDİ ETRAFLARINDA DOLANIRLAR.BU KÖYDE NEDEN BİR ELİ AYAĞI DÜZGÜN MANAV. AİLE İLE GİDİLİP OTURULACAK BİR ÇAY BAHÇESİ YOK SONUÇTA SEZONLUK BİR YER BELEDİYE BU TARZ YERLERDEN GELİR EDEBİLİR EĞER ÇALIŞTIRABİLİRSE.PLAJDA ŞEMSİYE KİRSI 10 TL KANO VE SANDAL SAATLİK OLARAK VERİLOR 1 SAATİ 20 TL KARŞILIĞINDA BURASI BELEDİYE PLAJI PEKİ HADİ PARAYI VERDİK. BELEDİYEYE AİT NERDE KARDEŞİM MAKBUZ RESMİ KAĞIT KİM DENETLİYO SİZ BELEDİYE FİYAT LİSTEN NERDE KİME NEYE FİYAT BELİRLİYOSUNUZ.BELEDİYESİ HAKKETEN UYUYO YADA HALKIDA KENDİ GİBİ OLMAYA ZORLUYO YAZIK KARDEŞİM BELDENİN HAKKINI VERİN KOLTUĞUN HAKKINI VERİN GÜNAHI HARAMI BİLİYORSANIZ ELİNİZİ BİRAZ VİCDANINIZA KOYUN İNSAF BİRAZ.

 9. cemal hoca diyor ki:

  Bir Kıyıköylü olarak burada yazılan eleştirilerlere üzülmemek elde değil…Kıyiköy ölmüş de ağlayanı olmayan bir köy haline getirilmiş…Maalesef belediyeyi babasınin malı olarak görenler Kıyıköy’ümüzü gözümüzün içine baka baka yok ediyorlar..çok yazık..!

  • ABDULLAH GÖK diyor ki:

   Cemal hoca sende karamsar olma gün ola harman ola ne yiğitler gelir beldeyi kurtarır selamlar

 10. ABDULLAH GÖK diyor ki:

  Kıyıköye hepimiz sahip çıkmalıyız çok güzel bir belde insanları iyi kalplı ve güler yüzlü olarak saygılıdırlar.ıst selamlar sevgiler gönderiyorum.

 11. DİLEK HAN diyor ki:

  Trakya  Kalkınma Ajansı tarafından Kıyıköy Tarihini Koruyalım Projenizin başarılı bulunarak hibe almaya hak kazanmasından dolayı tebrik ederim.

   
  Trakya  Kalkınma Ajansı destek miktarı 200.000 TL’nin üzerinde olan bütün projelerden Sözleşme aşamasında KGK lisanslı 3 farklı denetim şirketinden teklif alınarak Harcama Teyit Sözleşmesi imzalanmasını talep etmekte ve konuyla ilgili tüm maliyetleri karşılamaktadır. Destek sözleşmesi kapsamında ön ödemenizin yapılabilmesi için Denetim sözleşmesinin fotokopisinin Ajansa sunulması gerekmektedir. Denetim sözleşmesi yapacağınız Bağımsız Denetim Şirketi’nin Kamu Gözetimi Muhasebe Ve Denetim Standartları Kurumu (KGK) tarafından yetkilendirilmiş olması zorunludur.

  26 yıllık meslek hayatımın son 17 yılını profesyonel olarak Proje Yönetimi ve Denetimi ile ilgili konularda yürütmekteyim. Mali Müşavir ve Denetçi olmam sebebiyle yerel veya uluslar arası projelerde projenin bütçelendirilmesi, yürütme ve raporlama aşamasında muhasebe ve insan kaynakları bordro hizmetlerinin yönetimi, muhasebe ve raporlama sistemlerinin sağlıklı yürütülmesi, vergi ve diğer yasal işlemlerin koordinasyonu, proje finansmanı, hibe teşvik mevzuatı adaptasyonu ve iç denetimin sağlanması konusundaki projelerde hizmet sunmaktayım. ODTÜ İktisat Lisans (1995), İTÜ & Oslo Üniversitesi STS Yüksek Lisans (2005) derecesine sahibim ve halen Marmara Üniversitesi Muhasebe Finansman Doktora programına devam ediyorum.

  Aşağıda belirtilen pek çok Trakya  Kalkınma Ajansı projesinde sunduğumuz muhasebe veya denetim hizmetlerini sizin projenizde de sunmak isteriz. Projenizin bütçesine uygun olarak birlikte çalıştığımız KGK lisanslı 3 farklı denetim şirketinden teklif alınarak hizmet sunulabilecektir.
   
  Bilgilerinize sunar projenizde birlikte çalışmayı dilerim.
   
  Saygılarımla,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>